Цврста VESA Студио Следи Планината за Стои
  • Ново

Цврста VESA Студио Следи Планината за Стои

DEN 5998.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со VESA 75x75mm и 100x100mm (дополнителен адаптер големини на располагање). 5/8" студ (16 мм).Следи Навалите, +45°, -90°, огради станот за лесен транспорт.Доживотна Гаранција.Две дополнителни 5/8" студ месеци за дополнителна опрема (се продава одделно).Рок Солидна VESA Студио Следи Планината за Стои има монитори до 80lbs (35.5 килограми) и може да се монтира на заедничките C-стои и светлината се залага за користење на стандардни 5/8"(16mm) бебе помлад pin.На VESA во Согласност планината е направен од aerospace алуминиум и карактеристики двојна 5/8" studs за монтирање во вертикална или хоризонтална ориентација.На VESA Студио Следи Планината, исто така, има двојна 5/8" додаток рецептори за додавање на компатибилен со оружје, месеци и прибор за врвот на VESA Студио за Надгледување на Планината.Удобен Tru Vu Techology ја следи движењето или доделување и заклучување заеднички овозможува VESA Студио Следи Планината да биде укината надолу за лесен и безбеден превоз.Листата е за следење заградата само.Сите други додатоци, да стојат и да се следи се продава одделно.