Нова Ѕвезда Foodservice 26405 Стискаш Шишиња, Пластични, Широко Устата, 24 оз, Црвена, Пакет на 6
  • Ново

Нова Ѕвезда Foodservice 26405 Стискаш Шишиња, Пластични, Широко Устата, 24 оз, Црвена, Пакет на 6

DEN 440.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КВАЛИТЕТ на Храна Безбедно, Комерцијални Одделение Пластика, BPA Free, Microwavable и машина за миење Садови Безбедно на горниот ред.КОРИСНИ - го Користите во вашата кујна за Сосови, Масла или Мирудии, или употреба во занает простор за бои, растворувачи, лепак или сјај.ЗАЧУВА - Капи во прилог на капаци за да се спречи протекување и, исто така, да се зачува мирудии.REFILLABLE - Топ unscrews за лесно refilling.Достапни во редовни вратот за течности, или широк врат за производите кои треба да бидат spooned во.ТЕЧЕЊЕ ОТПОРНИ - 2 полна редовите на провира направи овие шишиња практично течење-бесплатно!Многу од шишиња најде на веб имаат само половина ред на провира и тие можат да излегуваат во јавноста или блузи може да pop-off!Без грижи со овие шишиња. 8-оз. 12-оз. 16-оз. 24-оз. 32-оз.Нашата Приказна.Нова Ѕвезда Foodservice Inc.е производител на foodservice опрема и материјали кои leverages нашата ефикасна, стручна и прилагодлива производство способности со нашите вешти и професионална поддршка на персоналот да обезбеди премиер производи и услуги на сите видови на foodservice бизниси.Благодарение на нашата широка и растечка линија на производи ние неодамна го лансираше два различни брендови кои се концентрираат на специјализирани предмети.Нашите Artaste бренд се фокусира на создавање на резолуцијата housewares и професионална кујна алатки специјално насочени кон домот и професионални готвачи.Cangshan, нашите ексклузивни нож бренд, е посветен на обезбедување елита калибар кујнски ножеви дека спојување на најдобрите квалитети на Западна и Источна стилови.Нашата цел е да продолжи да им понуди подобри услуги и производи, како што се развие и производство на иновативни прибор, да се инвестира во градење на јаки врски на доверба со нашите клиенти и докаже на вредност на нашиот бренд.