AACXRCR Мултифункционален Т-Бар Ред, Безбедноста нагазни мини Справи со Рамената и Грбот, Вежбање, Лесен за Употреба Т Бар Ред И Стандард 1 25мм и Олимписки 2 50mm, Барови
  • Ново

AACXRCR Мултифункционален Т-Бар Ред, Безбедноста нагазни мини Справи со Рамената и Грбот, Вежбање, Лесен за

DEN 2157.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

BODYBUILDING Т-БАР РЕД ПРИЛОГ : Помага да се максимизира опсег на движење низ странични покренува, рака на редови и повеќе кор вежби.МУЛТИ-ПОЗИЦИЈА за ОБУКА : Повеќе костец ви овозможи да се фокусираат на различни мускулни групи, погоден за 2 инчен 1inch barbells.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Мулти-зафат рудникот се справи со должина : 100 cm, пловењето се справи со е ергономски дизајниран.Тоа може да се постигне најдобра изолација и мускулната структура на грбот, основни и стомакот.СТРУКТУРА : Црна прав обложен челик изградба : Бесшевни цевка ракав спречува гребење и оштетување на род; пена за контрола за да се обезбеди цврста контрола; челична конструкција, издржливи.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Тоа функционира добро кога се користи со стандардни и Олимписки барови и повеќето фитнес опрема.Слободно можете да додадете слободни тежини и машините за различни вежби.Bodybuilding Т-бар ред прилог!Нашите Т-бар усвојува нов ергономски рачка, која може да се постигне најдобра изолација и мускулната структура на грбот, основни и стомакот.мулти-зафат позиции ви овозможи да се концентрира на одредени области и изведување на прецизни training The Т-облик barbell веслање бар прилог, исто така, има многу удобно вежба ефект, бидејќи нашиот справи со е направен од супер контрола гел, кој може да го апсорбира ударот на barbell на подот и да се обезбеди на корисниците со удобно искуство при намалување на тежината.Лесна заварување технологија за да се обезбеди најдобри структурна сила, така што ротирачки ред може да го издржат поголема тежина.На високо-квалитетни пот-абсорбента сунѓерот спречува дланката од потење и на лизгање при користење, правење на вашиот користат побезбедни.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 *Т бар веслање рачка (со исклучок на barbell бар и barbell плоча)НАПОМЕНА : ве Молиме да се загрее пред да вежба за да се заштитат себе си.