Panduit DNF14250FIBX-M Женски Disconnect, Најлон Целосно Изолирани, Инка Влез, 16 - 14 AWG (1,000-Pack)
  • Ново

Panduit DNF14250FIBX-M Женски Disconnect, Најлон Целосно Изолирани, Инка Влез, 16 - 14 AWG (1,000-Pack)

DEN 9187.44

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Отстранете може да биде вметната и отстранети од машки табот без употреба на средства за помали инсталирани цена.Целосно изолирани дизајн обезбедува заштита од електрични шорцеви.Внатрешни жица престане да обезбедува соодветна должина на вметнување во терминал барел, обезбедување на повисок квалитет на врската.Барел дизајн со надворешен дијаметар поголем за употреба со повеќе заеднички страна алатки.УЛ Запаливост УЛ 94 V-2/ПОЛУПАНСИОН, максимална изолација температура 221°F (105°C).Женски disconnect, (стандард receptacle живеалишта и проширена жица влез област за голема жица изолација о.г.), најлон целосно изолирани, инка влез, 16 – 14 AWG жица опсег и .250 x .032 во. (6.3 x .8мм), масовно пакет., Отстранете може да биде вметната и отстранети од машки табот без употреба на средства за помали инсталирани цена, Целосно изолирани дизајн обезбедува заштита од електрични шорцеви, Внатрешни жица престане да обезбедува соодветна должина на вметнување во терминал барел, обезбедување на повисок квалитет на врската, Женски Disconnect, Најлон Целосно Изолирани, Инка Влез, 16 - 14 AWG Жица Опсег и .250"" x .032".