Muorka Комерцијални Рака Проповедник Навивам Губење На Клупата Седи Проповедник Изолирани Навивам Гира Biceps
  • Ново

Muorka Комерцијални Рака Проповедник Навивам Губење На Клупата Седи Проповедник Изолирани Навивам Гира Biceps

DEN 536.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шест-позиција рака остатокот на вредноста.Прилагодување barb - се Повлече-копчиња и копчиња или корекција.Тешки челик прав грб изградба.Sturday и издржливи.Hige густина, конусни, двојно-layer седиште подлога мерки – Гума база капи.Целата Големина : 28.5"(L) x 30"(W) x 35"(H).Влошки Големина : 16" x 12" , 14" x 9.5".Дебелината на подлога : 2".Арм остатокот на вредноста : Шест-позиција 31" - 35"(H).Макс вчитување : 440 lbs.