Baerfgnxfg Мачка Сад, Поздравниот-Доказ Милениче Сад Куче Шише за Вода за Возило Користат Преносни Пиење Чаши Хранење Вода Диспензерот Миленичиња Куче Додатоци (Боја : С
  • Ново

Baerfgnxfg Мачка Сад, Поздравниот-Доказ Милениче Сад Куче Шише за Вода за Возило Користат Преносни Пиење Чаши

DEN 1392.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❤Модерна база дизајн промовира јадење на телото и изгледа одлично во вашиот дом. ☬Кој се одвојува, преносни и лесно да се чисти. ☬Нежно лижат и да пијат вода, криви вода сад се вклопува кучето е орален структура и е повеќе во линија со кучето е природен начин на вода за пиење. ☬750 ML голем капацитет, може да се стави околу еден и пол шишиња минерална вода, ги исполнуваат вода доза на кучиња. ☬Анти-пропадна подлога на дното, плоштад анти-пропадна подлога за база, постабилна вода за пиење.Боја : сива, сина, pink Material : PPCapacity : 750 ML.