TFS Tuningforkshop 11 Планетарен Исцелување Tuned Цевки Погласно Од Tuning Вилушка со Големи Дрво Стои,Mallet Нови
  • Ново

TFS Tuningforkshop 11 Планетарен Исцелување Tuned Цевки Погласно Од Tuning Вилушка со Големи Дрво Стои,Mallet

DEN 12120.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големо дрво застане за да ги собере сите 11 цевки плус гума mallet & алатка за полнење вклучени.Следат следење со увери испорака.Направен од Висок Квалитет на Алуминиум.Ова се 11 Планетарниот Tuned Цевки.Исто така, ќе добиете голем подготвени да се соберат дрво стои.Овие Цевки резонираат да орбитата на секоја планета на нашиот Сончев Систем - Меркур, Венера, Земја, Марс, Јупитер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон и, исто така, Месечината и Сонцето.Фреквенцијата на планетите слични на земјата се добиени од дијаметар, обемот, ротациона брзина, орбитал период и многу повеќе фактори.Секоја Цевка е дотеран во таков начин што тоа одговара на фреквенцијата на секоја планета, Сонцето или Месечината.Секој вилушка може да имаат корист од нас на повеќе начини.Потенцијал за лекување е огромно, не само за човекот, туку и за целиот живот.11 Tuned Цевки се базира на Сонцето (исто така Сончевата Plexus/Manipura) 126.22 Hz, Жива (исто така Грло/Vishuddha) 141.27 Hz, Венера (исто така Трето Око/Ajna) 221.23 Hz, Земјата (исто така Root/Muladhara) 194.18 Hz,Марс 144.72 Hz, Јупитер 183.58 Hz,Сатурн 147.85 Hz,Уран 207.36 Hz,Нептун 211.44 Hz, Плутон 140.25 Hz и Месечината (исто така Сакрална/Svadhisthana) Овие цевки се изработени од Високо Квалитетни Топлина Третираат Алуминиумски Цевки за производство на убава и долготрајни звук.Внимателно одбраната на вистинската фреквенција како што е споменато.Дава Голема исцелителна сила.Димензии на Цевка-Должина - 32 за да 42.5 инчи appx,со Дијаметар - 1 инч appx.Пакување - 11 Парче Цевка со Прстени на секоја страна,Големи се Подготвени да се соберат Дрво Застане за да ги собере сите 11 цевки на едно време,1 Гума Mallet.Можете да висат на овие Цевки на Дрвени стои со помош на Прстените се дадени на страните на Цевка.Користете Гума mallet да се произведе исцелување звук и фреквенција.