Coltene 480397 Hanel Articulating Хартија, 200 μ, 18 mm × 50 mm Големина, Сина (Пакување од 300)
  • Ново

Coltene 480397 Hanel Articulating Хартија, 200 μ, 18 mm × 50 mm Големина, Сина (Пакување од 300)

DEN 1005.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

18 mm × 50 mm големина.Сина боја.Пакување од 300. Опис на производот За првата фаза на тестирање, да се прави разлика помеѓу области на висок и низок горната притисок.Контакт Информации За Производителот (330) 916-8800.