Atago 3860 Дигитални Рачни Џеб Рефрактометар, 0.0-93.0% Brix Мерен Опсег
  • Ново

Atago 3860 Дигитални Рачни Џеб Рефрактометар, 0.0-93.0% Brix Мерен Опсег

DEN 9336.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бара само неколку капки од примерокот.Мерење на 3 секунди.Ергономски дизајниран за лесно, една рака операција.Дизајниран со врвка на држачот за опција.Високо отпорен на вода.На ДРУГАР е една сосема нова и редизајнирана дигитален рачен инструмент кој ќе промена на традиционалните сфаќања на refractometers.На ПАЛ е изненадувачки компактна големина ви овозможува лесно да го носат околу и го користат во затворени простории како и на отворено.