YFQHDD Накит Кутија -Redwood Кинески Складирање Организатор Цврсто Дрво Додатоци Multilayer Фиока со Заклучување
  • Ново

YFQHDD Накит Кутија -Redwood Кинески Складирање Организатор Цврсто Дрво Додатоци Multilayer Фиока со Заклучување

DEN 1888.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★Африкански huanghuali + бакар хардвер + сатен. ★Димензии : 31.5x21x20.5cm. ★Горниот капак со огледало за секојдневното облекување. ★Три спрата , првиот кат нема партиција, на вториот слој нема поделба во средината, лево и десно страни се прстен бразди, и долниот слој нема поделба. ★Дното висина за да се спречи судир со десктоп.