Професионални 4 во 1 Електрични Помине Вежба Машина 30000rpm Помине Прашина Колектор за на доградба на Акрилни Нокти Маникир УВ LED Помине Светилка за Гел лак со 360° Маса ?
  • Ново

Професионални 4 во 1 Електрични Помине Вежба Машина 30000rpm Помине Прашина Колектор за на доградба на Акрилни

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4-Во-1 : Помине со правосмукалка, ноктите вежба, ув led помине лекување светилка, ноктите светлина. [НОКТИ ЛЕКУВАЊЕ СВЕТЛИНА] : ноктите фен прилагодува автоматски сензор функција на дизајнирање, тоа стартува автоматски откако ќе се стави вашите раце и во рацете надвор, light off. [ОСВЕТЛУВАЊЕ LED СВЕТЛО] : Стави префрлете се нагоре за да го вклучите светлото и повлечете надолу прекинувачот за исклучување на светлина.Led светилка може да 360 степени се направи да работи во темната ситуација, ноктите дизајн машина многу флексибилен и лесен за чување, кои ви даде удобно и пријатно помине уметност искуство.Ние ќе се потрудиме да ви помогне со било каков проблем што може да се судрите.[4 IN1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПОМИНЕ ДИЗАЈН за ПОЛНЕЊЕ] : Професионални ноктите салон пакет!Оваа ноктите машина за полнење може да се користат за полирање на ноктите, сушење на ноктите гелови, возвишеното, чистење со правосмукалка.ротирање на вакуум-почиста switch анти-стрелките на часовникот за да слаби на вшмукување, додека таа ќе престане да.