FANJIA Куче Подигнат Двојно H Прилагодливи Миленичиња Куче Подигнат Обука Бегство-Доказ Куче Појас Безбедност се Кандидира Куче Одење Рака Подигнат Мека
  • Ново

FANJIA Куче Подигнат Двојно H Прилагодливи Миленичиња Куче Подигнат Обука Бегство-Доказ Куче Појас Безбедност

DEN 695.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно да се совпаѓаат со прилагодливи појас и контрола уред.Лесни пластични тока, голем капацитет на носивост, безбеден и сигурен, лесно да го инсталирате и да се стави на и полетување.Тоа е направен од високо-квалитет на ткаенина со многу пополнување, мека, дише и удобно.Без задушување : Тоа ќе не боли на вашето домашно милениче е чувствителна грлото и trachea како јака, особено кога вашето куче е влече или луто.Тоа е полесно да се најде на вашето домашно милениче пријател и нека остане страна на вашата страна повеќе лесно.Ве молиме, напишете вашето домашно милениче информации во купувачот порака, доколку ставката што сте ја изберете има врежан место (доколку не е, ве молиме игнорира).Тип : Harnesses Dog Подигнат Тип : Основни Оглавник Harnesses Origin : CN(Потекло)Материјал : Nylon Is Паметен Уред : Nois_customized : No Season : Сите seasons Pattern : Other Feature : Breakaway Size : XS,S,M,L,XLColor : Црна,Портокалова,Виолетова,Amygreen,Blue Applicable куче раса : За мали и големи кучиња harness Sale : трговија на Големо и Мало,Капка ship Dog подигнат јака : Yesdog темперамент : Yes Suitable за : Отворено Одење,Трчање.