Wheaton Наука Производи W225278-03 Јасно Borosilicate Стакло Headspace Шишенцето, Погодност Пакет, 10 mL Капацитет, ИСХРАНА/Силикон Печат (Пакување од 100)
  • Ново

Wheaton Наука Производи W225278-03 Јасно Borosilicate Стакло Headspace Шишенцето, Погодност Пакет, 10 mL Капацитет,

DEN 4187.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секој погодност пакет вклучува 100 ампули и 100 алуминиум заптивки.Избор од три облоги.Произведено во САД.Wheaton наука производи w225278-03 Јасно borosilicate стакло headspace шишенцето, погодност Пакет, 10 ml капацитет, Исхрана/Силикон печат (Пакување од 100).