KABITA 3мм Мека Еластична Лента на Бендот, Рамни Круг Високо Еластична Spandex Бенд Намали за Шиење DIY Облека, Додатоци 200yards/ролна - црвена Роза
  • Ново

KABITA 3мм Мека Еластична Лента на Бендот, Рамни Круг Високо Еластична Spandex Бенд Намали за Шиење DIY Облека,

DEN 1293.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На шиење бенд е направен од латекс нишка со полиестер влакна, трајни и меки, силни еластичноста и издржливоста; и во опсег на сад затегнувачка еластична деформација, може лесно да ги повратите оригиналните должина без деформација.Можете да ги користите ножици да се скрати еластична бенд до посакуваната должина.Тоа е повеќе еластичен од повеќето типови на еластична бендови, поудобно и не се тесни.На еластична бенд е издржлив и дише, додека одржување на трајност, а истовремено обезбедувајќи breathability.Широк спектар на употреба : DIY, костими за капење, панталони, спортски, маици, чорапи, појаси, shoelaces, ленти за коса, врски, necklines, шорцеви, здолништа, ракави, leggings, headbands, laces, перика бендови, journal јамка врски, капи, торби или накит одлуки, итн.исто така, може да се користи за да промените големина на облека.Силна еластичен кабелот за шиење опремени листови, креветчето ги покрива троседот или slipcovers.Еластична канапи за шиење, Еластична бендови, Еластична бенд, Еластична string за маска еластична бендови за шиење 1/4 инчи 1/4 инчи еластична за шиење еластична бендови за шиење 1/8 инчи еластична бендови за шиење еластична кабелот еластична кабелот за маски 1/8 инчи еластична за шиење ткаенина маска ткаенина носот мост за маска за шиење додатоци и потрошен материјал biore пора ленти бела маска, еластична бенд еластична бендови.Ние обезбедуваме 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор.