Aexit Фото Албуми Моќ за Прицврстување Алатка Делови и Прибор Бележник Дупчиња Knurling Месинг Обврзувачки Завртка Пост Nailer Замена на Делови M5x40mm 30pcs
  • Ново

Aexit Фото Албуми Моќ за Прицврстување Алатка Делови и Прибор Бележник Дупчиња Knurling Месинг Обврзувачки Завртка

DEN 400.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производ : Завртка Пост; Материјал : Месинг.Тежина : 113g; Пакет Содржина : 30pcs x Завртка Пост.Главната Боја : Месинг Тон; Одговара Дупка Големина : 5 x 40mm/0.2" x 1.57"(D*L).Вкупната Големина : 43 х 8мм / 1.7" x 0.32"(L * Макс.D).Навој Дијаметар : 3.5 mm/0.14".На завртката со дупчиња вози главата.Завртка мислења, исто така познат како Чикаго навртки или книга обврзувачки мислења, се исклучително мултифункционален врзива, што им овозможи на лабава документи на практично било која форма или големина да биде безбедно врзани заедно.Овие ниски трошоци, еднократно Чикаго завртки овозможи лесно да ја промените од обврзани документи, што ги прави одличен избор за цена книги, менија, Слика албум, архитектонски и инженерски цртежи, и многу повеќе.Нивните два дела овозможува изградба на не-гужва ажурирања, кој е зошто тие се совршен избор за апликации кои бараат чести промени.