5 Парчиња Кинеско Стоматолошки Ортодонтски Образ Retractors Со Табови, Autoclavable Заби Образ Ремените Со Рачка,За Еднократна Употреба Орален Устата Образ Retractors (Големи)
  • Ново

5 Парчиња Кинеско Стоматолошки Ортодонтски Образ Retractors Со Табови, Autoclavable Заби Образ Ремените Со Рачка,За

DEN 815.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ортодонтски образ reatractor Големи димензии.Бела Боја за стоматолошки retractors.Количина : 5 Парчиња образ retractors стоматолошки.Големина На : Големи.Бренд : Кинеско Стоматолошки Група. 1 .На подолг продолжување на табови овозможи на образите за да се влечат назад понатамошно обезбедување на максимална пристап за полесно фотографија. 2 .Autoclavable. 3 .Количина : 5 компјутери 4 Големина : Големи.