KAJIMOTOR Универзална Камионот Корито Рек Продолжи Pick-Up Камион Скала Управување со Прилагодлива Висина Тешки Камионот Корито Товар Рек Крстот Барови Алуминиум за Ram ме
  • Ново

KAJIMOTOR Универзална Камионот Корито Рек Продолжи Pick-Up Камион Скала Управување со Прилагодлива Висина Тешки

DEN 18456.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Универзалниот дизајн за да ги собере различни полна големина пикап камиони, пикап камион голи или shutter капак со песна слот.Овој мулти-функционални решетката е дизајниран да дестинации поголем и повеќе предмети дека просечната pick-up камион кревет не може да се вклопи.Носат кајаци, чантата, велосипеди, скок шатори, граѓа и повеќе.Прилагодлива висина од 17.3-27.5 инч .Ширина и Висина е прилагодлив да се грижиме за избор на камионот корито големини.Максимална на патот оценка на 800 кг.; Максимална off-road оценка на 500 кг.Лесно да се инсталира со инструкции ,без дупчење потребно.Дел број : КЈ-XLJDSX.Одговара тип : Универзална Одговара.Пикап Камион Кревет Полици Скала Товар Управување со Прилагодлива Висина на Тема : Тешки челик прилагодливи камион скала решетката.Универзалниот дизајн за да ги собере различни целосна големина на пикап камион.Прав обложени црна uprights и нерѓосувачки челик hardwareand гума бафер ленти за заштита на оптоварување од оштетување.Овој мулти-функционални решетката е дизајниран да дестинации поголем и повеќе предмети дека просечната pick-up камион кревет не може да се вклопи.Носат кајаци, чантата, велосипеди, скок шатори, граѓа и повеќе .Многу здрав рамка нуди тежина капацитет од 500 кг.Прилагодлива висина од 17.3-27.5 инч.Ширина е прилагодлив да се грижиме за избор на камионот корито големини.Многу лесно да се инсталира.Комплет вклучува крстот барови w/65 во.максимална ширина, 2 групи на исправен поддржува и инсталација на хардвер.Спецификација : Материјал : Премиум Алуминиум.Боја : Црна.Капацитет : може до 500 килограми Fitment : Универзалниот дизајн за да ги собере различни полна големина пикап камиони Одговара за : Ford F Серија 2004-2021 F-150 2004-2021 F-250 2004-2021 F-350 2014-2021 Колорадо 2007-2021 Silverado 1500/2500/3500 2007-2021 Ram меморија 1500/2500/3500 2004-2021 Ranger 2014-2021 Кањонот 2007-2021 Сиера 1500/2500/3500 2020-2021 Гладијатор 2005-2021 Граница 2004-2021 Титан 2007-2021 Тундра Информации : Професионална инсталација се препорачува Пакет се Вклучени : Крос-барови 2 групи на исправен поддржува инсталација на хардвер.

Material:
Premium Aluminum. Color