Недовршениот Виси на Дрво Знак Празно Виси на Декоративни Дрвени Плакета Дрвени Парчиња Банери со Јажиња за Pyrography Сликарство Пишување Дома, DIY Занаети Резерви (Црн?
  • Ново

Недовршениот Виси на Дрво Знак Празно Виси на Декоративни Дрвени Плакета Дрвени Парчиња Банери со Јажиња за

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакет се вклучени : ќе добиете доволно количество на недовршени виси на дрво знак и јажиња, ужива во забава и среќни DIY време, што го прави целосен на вашиот стил.Соодветна големина : големината на стрелките-форма виси на декоративни дрвени плак се прибл. 10.2 x 3.9 инчен, големината на бран-форма виси на декоративни дрвени плак се прибл. 10.2 x 3.3 инчи, може да се создаде тоа како ви се допаѓа.Лесно да се откажам : и двете страни се изшкуркан мазни, па можете да се наслика и графити, секој дрвени парче има две мали дупки, па можете да се откажам од нив насекаде сакате.Уживајте во DIY : оваа недовршена дрвена површина е мазна, стилски, ретро и селски, можете да DIY креативни handcrafts со вашите семејства и пријатели.Широко се применува : овие виси на дрво празно знак украси се погодни за свадба, бар, клуб, кафе продавница, облека продавница вратата и прозорецот, исто така добар избор за Божиќ, бебе туш, birthday (роденден), Нова Година и повеќе.