YI0877CHANG Помине Clippers Комплет за Нокти Сет 13 1 Нерѓосувачки Челик Професионални Чешлање Комплет Возрасни Помине Clipper Поставите Педикир Комплет за Нокти Грижа Алатки с?
  • Ново

YI0877CHANG Помине Clippers Комплет за Нокти Сет 13 1 Нерѓосувачки Челик Професионални Чешлање Комплет Возрасни

DEN 5273.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

добредојдовте вас и за споделување на повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.Можете прецизно да се скрати ноктите од прстите и ноктите. Ако мислите дека нашите производи имаат било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Нема потреба да се плати за една шајка clippers или Носот Коса Ножици,парите можат да бидат снимени. Ве молиме имајте на ум дека кога чистење на производот, ве молиме чистење на производ со вода и мека крпа и избришете ја суво време. 【Нокти Поставите Професионални】Професионален Маникир Комплет содржи 13 алатки за рака заштита, лицето за нега и нога нега која може да ги задоволи сите потреби. 【Ергономски Дизајн】 Удобно не се лизга рачка, лесен за употреба. Горенаведените информации, големина рачни мерења на локации, може да бидат различни за секоја променлива, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.Име на производ : Нокти Set Product Материјал : Јаглероден челик + СТП кожа Case Product Тежина : Околу 755g Number На Производи : 13 Парче Set Product Големина : 189*268*38mm;7.Нега сет на три функции мора да ги исполни она што ви треба,вклучуваат рака заштита,лицето за нега,нога нега.Ова Нокти Педикир во собата може да се вклопат во речиси секоја чанти или рамо кеси, алатка, вие не ќе сакаат да се одделат во вашиот патувања и, исто така, секојдневниот живот.На нокти во собата, лесни во дизајнот, што го прави вашиот совршен за патување партнер. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете во мојата продавница, постојат многу производи за вашиот референца, логистика, обично ќе брод во 1-3 дена, се очекува пристигнување време е 9-15 дена. 【Помине Clipper Сет За Мажи】Овие нокти комплет се изработени од нерѓосувачки челик и се убави, остар, силен, издржлив, преносни, удобен и сигурен убавина tools. Со исклучок на објекти, освен оние прикажани во производот фотографии. Ве молиме имајте во предвид дека овој производ е лесно да се процени вашите прсти, ве молам поставете го на место каде децата не се лесно да се допре, ви благодарам. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Ако постои било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни екранот може да се појави благо боја разлика, ве молиме да се разбере.