СТИВЕН ЈОСИФ SIP и Снек Мрзливост Шише Комбо Шише 350ml + Снек Првенство 104ml
  • Ново

СТИВЕН ЈОСИФ SIP и Снек Мрзливост Шише Комбо Шише 350ml + Снек Првенство 104ml

DEN 527.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

"Флип надолу spout спречува протекување и чува слама чисти Доаѓа со две цевчиња.BPA, Phthalate и ПВЦ-слободни.Пијат и снек првенство направен од висок квалитет на тритон материјал.Шише има 12oz/350ml.Снек првенство има 3.5 мл/104ml Прибл. 2.5"x 8.25" (6.3 cm x 2cm).Машина за миење садови безбедно на врвот решетката.Не микробранова печка".Никогаш не одат гладни по авантура време повторно.Нека малечки земе вода и закуска со нив секогаш кога тие се на потег.Оваа совршена големина пијат шише со флип врвот, има монтажни снек првенство во прилог на својата дното.Направени за малку раце и малку срца, ова е шише и снек сад се вклопува во секоја торба, шетач или ранец.Дарежлива отворање обезбедува лесен пристап до закуски чуваат внатре, и капакот останува во прилог, па тоа нема да се тркалаат во песокот или исчезне. "Флип надолу spout спречува протекување и чува слама чисти Доаѓа со две цевчиња.BPA, Phthalate и ПВЦ-бесплатен Пијалок и снек првенство направен од висок квалитет на тритон материјал Шише има 12oz/350ml Снек првенство има 3.5 мл/104ml Прибл. 2.5"x 8.25" (6.3 cm x 2cm) машина за миење Садови безбедно на врвот решетката.Не микробранова печка".