ECSWP Складирање Кошница Валкана Облека Кошница Ратан Валкана Облека Складирање Кошница Перење Кутија за Играчки Ткаени Кутија Дома
  • Ново

ECSWP Складирање Кошница Валкана Облека Кошница Ратан Валкана Облека Складирање Кошница Перење Кутија за Играчки

DEN 2980.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мулти-функција : Тоа може да се обезбеди чист дом живот, може да се сместат валкана облека, таа, исто така обезбедува повеќе простор на решенија за ќебиња, играчки, крпи, чевли, итн.Таа е идеална за спалната соба, перална и алатка соба.Големина : 45*33*40cm (L*W*H).Материјал : Плетен + памук burlap.Плетен ткаење, рачно изработени, прекрасен изглед, издржливи и трајни, не е лесно да исчезнат, дише и влага-доказ, многу погоден за домашна употреба.Име на производ : Складирање basket Material : Плетен + памук burlap Can се чуваат : облека, постелнина, ткаенина кукли и други предмети.Перење Забавува Голем Капацитет Има Повеќе Перење, Совршена Големина Одговара за било кој Агол и Closet Ideal за перење чистење соба, бања, туш-апартмани, соби и облекување соби, расадник и училишта нови простории.Количка за Перење Ткаенини Торба за да ги Зачувате вашиот простор - Кога не се во use The валкана облека забавува лесно да се огради станот за складирање во плакарот.Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со слика.100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.