CEC Индустрии 12V Тешки 2-Pin Електронски Flasher EF32 Реле за ЛЕР и Блескаво Светилки (1-Pack)
  • Ново

CEC Индустрии 12V Тешки 2-Pin Електронски Flasher EF32 Реле за ЛЕР и Блескаво Светилки (1-Pack)

DEN 217.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тешки 2-Prong, Круг Пластични Електронски Flasher 12 V 300 W 0.27-25 A Трајни на 400 живот часа.OE (Original Equipment) Производителот со докажана сигурност.CEC осветлување производи се ДОТ во согласност и ги исполнуваат или надминуваат SAE стандарди; трајни на 600 живот часа.Компатибилен со Блескаво Светилки, Променлива Оптоварување Спектар 0.27 А до 25 A Самостојно се Прилагодуваат за да Светилка Нерешено.Апликации вклучуваат : превенција на трепка брзо се претвори сигнали за автомобили и мотоцикли.Детали за производот : Тешки 2-Prong, Круг Пластични Електронски Flasher 12 V 300 W 0.27-25 A Трајни на 400 живот часа.Компатибилен со Блескаво Светилки, Променлива Оптоварување Спектар 0.27 А до 25 A Самостојно се Прилагодуваат за да Светилка Нерешено.Апликации вклучуваат : превенција на трепка брзо се претвори сигнали за автомобили и мотоцикли.CEC осветлување производи се ДОТ во согласност и ги исполнуваат или надминуваат SAE стандарди; ова EF32 flasher е издржлив на 600 живот часа.CEC Индустрии е OE (Original Equipment) Производителот со докажана сигурност.