Беж Перење Sorter Количка Комерцијални Перење Забавува со Тркала Платно Перење Кошница Количка Тешки Хотели Возен Перење Sorter Вертикална со Челична Рамка
  • Ново

Беж Перење Sorter Количка Комерцијални Перење Забавува со Тркала Платно Перење Кошница Количка Тешки Хотели

DEN 8548.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

-Супериорен Стабилност и Водоотпорен - Направени од оксфорд ткаенина и алуминиум X рамка, што го прави стабилни и водоотпорен, може да биде укината кога не е во употреба. -Молчи Универзална Тркала,Лесен и Флексибилен Анти-статички молчи гума универзална тркала со низок отпор на тркалање. -Практична и креативна подарок - идеален за големи семејства, соработници, пријатели, деца или себе си на голем дена со кои се направи на дневна задача на перење алишта повеќе радосни. -Лесен и Лесно се Движи - да Се биде лесен уште трајни производи за честа употреба, погодно за мали деца и возраст.На здрав носат ремени направи облека, кошница, лесно да се движите. -Мислев дека собранието ќе биде проблематично?Nah.Со нумерирани делови и лесен-за-следење на наставата, ќе мора вашиот перење corralled во ниеден момент.Лесно peasy!. Карактеристики : ▸ Издржливи : високо-квалитетни материјали, притисок отпор, добра цврстина, имајќи 150 KG▸ Силна стабилност : четири ролки, лесно да се движите▸ Универзална ролери дизајн : rotatable 360°-универзалната тркало се направени од издржлив материјал, и може да се ротира 360° за да се олесни одење.▸ Лесно да се соберат : вклучувајќи ги и јасни инструкции и инсталација на хардверот. ОПИС : Овој возен количка е убав и корисен прилог за куќата.Нејзината едноставна и мултифункционален дизајн matchs да секој можен место каде што сакате да го користите, и обезбедува одлична организира решение за вашата кујна, бања, дневна соба и канцеларија, се исчисти нередот и го прави вашиот дом среди и удобно СПЕЦИФИКАЦИЈА : ▸ Име : Перење количка▸ Боја : Беж▸ Големина : 60*62*95cm▸ Материјал : цевка од нерѓосувачки челик + оксфорд + носат нови тркала▸ Применува : Перална, училиште, спална соба, бања, плакар, балкон, дневна соба, семејство,стан,колеџ▸ Лесно да се соберат : вклучувајќи ги и јасни инструкции и инсталација на хардверот. ПАКЕТ СОДРЖИНА : ▸ 1 x Перење количка ЗАБЕЛЕШКА : ▸ Декоративни елементи прикажани во производот фотографии не се вклучени.▸ Производ големина е чисто прирачник за мерење и таму е порака за грешка од 1-2cm.Тоа е нормален феномен.▸ Ве молиме да се потсети дека се должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

▸ Name:
Laundry cart
▸ Color:
Beige
▸ Size :
60*62*95cm
▸ Material:
stainless steel tube + oxford + new wear wheel
▸ Applied :
Laundry room, school, bedroom, bathroom, closet, balcony, living room, family,apartment,college
▸ Easy to assemble:
including clear instructions and installation hardware.
:
PACKAGE CONTENT
▸ 1 x Laundry cart :
:
NOTICE
▸ Decorative items shown in product photos are not included. :
▸ The product size is purely manual measurement and there is an error of 1-2cm.It is a normal phenomenon. :
▸ Please be reminded that due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :