LXYYY Салон регулируема Облегалка Берберот Столици Тешки Полулегнал Хидраулични Косата Стол Убавина, Фризерски Стол Салон Вртливата Стол Тетоважа Стол за Салон за У
  • Ново

LXYYY Салон регулируема Облегалка Берберот Столици Тешки Полулегнал Хидраулични Косата Стол Убавина, Фризерски

DEN 2359.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : СТП кожа, chromed база, од не ' рѓосувачки челик.Берберот чаир се ергономски дизајниран ,може да се потпреме против назад на берберот столици и ги стави нозете на подложка за нозе, за подобра удобна седечка положба.Берберот стол салон стол коса салон за стол.Вртливата со прилагодлива висина лифт,совршен за професионални коса стилист.Висока густина пена опфатени со супериорен СТП кожа за дополнителна удобност. 【Стилски Берберот Стол】 : Дизајниран со едноставни линии и луксузен изглед, нашиот модерен стил стол дефинитивно ќе привлечат големи групи на клиенти за вашиот бербер.Тоа е исто така погоден за салон за убавина, спа, тетоважа продавница и така натаму. 【Исток да се Соберат】 : Нашиот стил стол е лесно да се соберат, и сите потребни додатоци се вклучени.Можете лесно да се соберат во кратко време според детални инструкции.Овој бербер чаир ќе биде совршен избор за секој стил на салон за убавина, берберот и тетоважа продавница.Направени на комерцијални одделение ПВЦ кожа, со дебел висока густина пена соочи се обезбедува пријатна место за вашиот клиент да се релаксираат.И ПВЦ кожа е лесно да се исчисти и да се задржи траен убавина.Исто така, се карактеризира со стилски потпирачи за раце, стабилна круг база, хидраулична пумпа, и chrome подложка за нозе кои ги обезбеди неверојатна удобност.Овој прекрасен берберот чаир ќе ги исполни сите ваши салон потреби!Карактеристики : Тешки хидраулична пумпа се направи приспособување на висина на дршката полесно.Изградена во подложка за нозе. 360 степени зглобот.Едноставна монтажа се бара.Лесно да се чисти.Ако сакате да ја замените вашата тековна салон за мебел на стил кој нуди и едноставност и изјава сте дошле на вистинското место.Ние нудиме модерен дизајн на традиционалните дизајни во нашиот избор на стил, столици, дизајни за да одговараат на сите ваши потреби.Ние имаме силна услуги на клиентите тим и секогаш е посветена на обезбедување на нашите клиенти со подобри производи и услуги.Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.