Kerastase Homme Капитал Сила Densifying, 8.5 Течност Унца
  • Ново

Kerastase Homme Капитал Сила Densifying, 8.5 Течност Унца

DEN 460.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристика на повеќето напредни технологии достапни за да помогне да се заштитат косата на капиталот, преку создавање на оптимални услови за здрав раст на косата.Остави косата изглед и чувство подебели, посилни, и да се обнови.На скалпот и косата се обнови, и на косата капитал е зајакната и заштитени од коренот до врвот.Капитал сила densifying bain помага на ѕвонење и зајакнување на косата и скалпот да се бори против изгледот на кратки, проретчена коса.