2 Пченка n Црно Железо Оксид XL Кула Busters Orgone Генератор Енергија Акумулаторот СОВРШЕН KINKI АЛАТКА!!!! Направени 528Hz Фреквенција со НП, Нианг Многу Убави Состојки и Бои!!
  • Ново

2 Пченка n Црно Железо Оксид XL Кула Busters Orgone Генератор Енергија Акумулаторот СОВРШЕН KINKI АЛАТКА!!!!

DEN 1056.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2 саѓи Кула Busters 1 Злато n Црна XL Кула Buster Orgone Акумулаторот Генератор!!!Страшно!!.Внатрешноста на Кулата Busters : Црно Железо Оксид, Bionized Кварцен Кристал, Bionized Citrine Кристал, Смарагд Кристал, Selenite Кристал, Kyanite Кристал, а до ш,ТМ Pyrite Мелени, Bionized Кварц Мелени, Bionized Citrine Мелени, Челик, Алуминиум Струготини/Спирали.Помош во transmutation на стагнира/негативни енергии ова во никој случај не влијае на квалитетот или функцијата на orgonite уреди.Ви благодариме за вашите нарачки!Користи за вашиот Кула Busters : Место на секој агол од вашиот кревет.Стави еден двете страни на вашиот прозорецот и уште во средината.Место на секој електричен уред.Место на или под вашиот приклучок за штекер.Носат ги со вас во вашата торба или со автомобил.Место под кревет за подобар сон.Стави на периметар на имот да го исчистат.Место во близина на ќелија кули да го блокира негативни ефекти се Создаде една оптимална атмосфера.Чистење на енергијата на голема површина.Привлекување на позитивната енергија на имотот.Спречи Chemtrails од загадувачките Помош култури расте.Се создаде мирна енергија се Намалува Влијае на Електро Магнетни Полиња DOR од Телевизори;, Микробрановите итн Овие Orgone енергија генератори се базирани врз основа на пионерска работа на Вилхелм Рајхот и Други.Тие се Смртоносна Orgone Зрачење (DOR) и да ја претвори во Позитивен Orgone Зрачење (POR).Едноставно кажано POR е креативна животна сила во природата.Orgone генератори се, исто така, мислев дека за да се ублажат штетните влијанија на Електромагнетните бранови, ELF и HAARP бранови во вашата околина.Стави ги во близина на вашиот ТВ-уред, компјутер или било каде во вашиот простор за живеење.Дури и стави ги во вашата градина и да се види што се развива на цвета како никогаш порано. : : Напомена : Ние не правиме никакви медицински тврдења за нашите производи.Ако имате медицински состојби, консултирајте се со лекар. : : Забелешка : Сликите се точната Кула Busters ќе добиете.Овие се рачно изработени парчиња уметност. =====++++++++++++.