Старк Рутер Малку Сет 80 Парче Волфрам Карбид 1/2 инчен месо тело Постави Алатка Јаглероден Челик 2-Сечилото 3-Сечилото Дрво со Носење
  • Ново

Старк Рутер Малку Сет 80 Парче Волфрам Карбид 1/2 инчен месо тело Постави Алатка Јаглероден Челик 2-Сечилото

DEN 2191.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа, исто така, има одлична отпорност на топлина за да се намали за сите видови на дрво.Чувајте ги Вашите Поставите Организирани - Вклучува трајни за носење, кој е дизајниран за удобно да ги чува сите вашиот рутер битови во едно место.Универзална месо тело - Сите битови имаат 1/2 инчи универзална месо тело кој е дизајниран да се вклопуваат повеќето рутер маси и рутер tools.Удобен labels ви овозможува лесно да ги идентификуваат стил на секој рутер малку.Универзална месо тело - Сите битови имаат 1/2 инчи универзална месо тело кој е дизајниран да се вклопуваат повеќето рутер маси и рутер tools.Ова додава дополнителна заштита, така што можете да го користите вашиот битови одново и одново.Овој сет е идеален за ивица, средување, veining и grooving во различни машини за проекти за столари со почеток DIYers.Тоа, исто така, има одлична отпорност на топлина за да се намали за сите видови на дрво.Ова додава дополнителна заштита, така што можете да го користите вашиот битови одново и одново.Одлично за Дома, DIY Проекти - Секој сет е означен со малку тип заедно со координирање на сликата затворен во дрвена случај за лесно складирање и преносливост.Остри Сечење на Работ - Изградена од остри YG8 волфрам карбид челик што го прави чисти и точни намалувања секој пат.