Golberg Извртени Полиестер Јаже - Бело - Ниска Водат, Висока Јачина - Влага, УВ, Гниење, Нафта и Хемиски Отпорни - Местење, Крик, String Линија, Камион Јаже, Занаети - (1/2 Инч, 200 ?
  • Ново

Golberg Извртени Полиестер Јаже - Бело - Ниска Водат, Висока Јачина - Влага, УВ, Гниење, Нафта и Хемиски Отпорни

DEN 3263.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа Извртени Полиестер Јаже е Направен во САД и поддржан од страна на Голдберг е гаранција за квалитет.ДОЛГОТРАЈНИ ОТПОР - Извртени сегменти од полиестер влакна се отпорни на абење, вклучувајќи влага, светлина, гребнатинки и сите временски услови.Отпорни на влага и без масло, маст, и повеќето други хемикалии, полиестер, речиси е имун на гниење, распаѓање и хемиско-базирани слабеењето, а трае цела многу подолго во влажни и тешки временски услови.Изработени од 100% Полиестер, GOLBERG е Извртени Полиестер Јажиња, исто така, има не-еластични својства супериорен во однос на повеќето други јажиња, отпорни на истегнување и нарушување, го вашиот јаже останува затегнат и може да бидат врзани, повторно се врзани и врзан уште еднаш.ИЗВРТЕНИ ПОЛИЕСТЕР ЈАЖЕ - лесен, но неверојатно силна сите намена комунални јаже направени за сите ваши внатрешна или надворешна употреба.Ние имаме право полиестер јаже за секоја задача—и многу од тоа во изобилие.