Француски бакнеж Акрилик Скулптура Kit (2 ПАРЧИЊА)
  • Ново

Француски бакнеж Акрилик Скулптура Kit (2 ПАРЧИЊА)

DEN 2263.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Долги нокти може да се поднесе и да било должината и обликот.Долги нокти може да се поднесе и да било должината и обликот.Долги нокти може да се поднесе и да било должината и обликот.Вклучува : 4 совети (2 бела совети, 2 природни совети), Акрилик Течни 14 m L (.5 НИ fl.мл.), Јасно Акрилик Прав НЕТО WT 7.5 g (.25 мл.), Максимална Брзина Помине Лепак НЕТО WT 3 g (.1 мл.) , sculpting четка, нокти датотека, нокти стап. 2 ПАКЕТ.Француски БАКНЕЖ Акрилик Скулптура Комплет.Нема време за салон посета или сакаат да се спаси и DIY?Мастеринг DIY на доградба на акрилни нокти дома не е тешко (всушност, БАКНЕЖ го прави лесно!) и резултатите се силни ноктите, со долги-трајни резултати.Француски БАКНЕЖ Акрилик Скулптура Комплет вклучува 40 помине совети и се што ви треба да DIY салон за убавина-квалитет на француски и на природните на доградба на акрилни нокти совети.