Нут за Полнење, од не ' Рѓосувачки Челик Занитвам Орев Асортиман Комплет, со Голема Сила со Транспарентна Кутија Брз Возбудлив за Домашна Декорација Изградба
  • Ново

Нут за Полнење, од не ' Рѓосувачки Челик Занитвам Орев Асортиман Комплет, со Голема Сила со Транспарентна Кутија

DEN 1704.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Употребата на пневматски или manual возбудлив пиштоли може да се riveted еднаш, лесен и цврст; Замена на традиционалните заварување орев, направи се за метални лимови, тенка цевка заварување лесно да се топи, заварување орев не е доволно.На занитвам орев сет е лесен во тежина и лесен за носење, и со транспарентна чување на кутии, доволно безбедно да се одржи на сите предмети.Направени на 304 нерѓосувачки челик, занитвам орев е издржлив, висока цврстина, отпорност на корозија.Тоа е погоден за прицврстување на сите дебелина на плочи и цевки (0.5~6mm/0.02~0.24 во).Овие индустриски делови поддржува широк апликација, која се користи во домашна декорација, градежништво, индустрија, итн.Функција : 1. Употребата на пневматски или manual возбудлив пиштоли може да се riveted еднаш, лесен и цврст; Замена на традиционалните заварување орев, направи се за метални лимови, тенка цевка заварување лесно да се топи, заварување орев не е доволно.2. Тоа е погоден за прицврстување на сите дебелина на плочи и цевки (0.5~6mm/0.02~0.24 во).3. Направени на 304 нерѓосувачки челик, занитвам орев е издржлив, висока цврстина, отпорност на корозија.4. На занитвам орев сет е лесен во тежина и лесен за носење, и со транспарентна чување на кутии, доволно безбедно да се одржи на сите предмети.5. Овие индустриски делови поддржува широк апликација, која се користи во домашна декорација, градежништво, индустрија, итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Занитвам Nut Material : Нерѓосувачки Steel Color : Како што е прикажано во picture Size : M3 x 0.5 MMM4 x 0.7 MMM5 x 0.8 MMM6 x 1.0 MMM8 x 1.25 MMM10 x 1.5 MMWeight : Прибл.554g/19.5 oz Package Листата : 50 x M350 x M445 x M535 x M615 x M810 x M10 Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.