Мажите Хривнија Фрлија Титаниум Челик Мажите Хривнија Полирање Процес Хривнија Крстот Титаниум Хривнија Челик машки Пол (Боја : Сребро, Големина : 21x2.7cm)
  • Ново

Мажите Хривнија Фрлија Титаниум Челик Мажите Хривнија Полирање Процес Хривнија Крстот Титаниум Хривнија Челик

DEN 1428.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доволно големи за linkd јазот нема да се држиме раката на косата,трајни и удобен за носење,лесно да се прилагоди на големината дома.Одлично за Татковци Ден, Родендени, Божиќ и сите други посебен повод.Титаниум челик : осветленоста и сјај на титаниум челик е поблиску до platinum, и својата деликатна кожа-пријателски и не бледнее својства се повеќе популарен со многу луѓе.Големина : 21x2.7cm.Модерни класици : Ова 316 L челик, титаниум хривнија може да се додаде чувство на стил на вашиот зглоб, комфорни и издржливи.Класичен сребрена боја нараквица,стилски гледајќи како се види бенд,титаниум е исклучително широка и многу ниска одржување метал совршен за секојдневна облека, тоа нема да ја иритираат вашата кожа.Големина : 21x2.7cm.Име на производ : Мода нараквица.Стил : Едноставен, разновиден.Материјал : не ' рѓосувачки челик процес.Должината на бразлетна е 23cm за зглобовите 20cm~21cm, 22cm за зглобовите 19cm~20cm, 21cm за зглобовите 18cm~19cm, 20cm за зглобовите 17cm~18cm, 19cm за зглобовите 16cm~17cm, 18cm за зглобовите 15cm~16cm.Совршен подарок:Совршен подарок за Денот роденден, Татковци ден,мајка на денот на Мајката, сопруг, groomsmen, итн.Мерење метод : хартија sliver памук конец + владетел/владетел.1.Ставете парче хартија околу вашиот зглоб и одбележување на раскрсницата со мозочен удар.2.Мерење на должината на означено место со владетел да се добие потребната големина.3.Една лента мерка може да се користи за да се направи директна јамка околу зглобот за да се утврди саканата должина.Пакување листа : 1 X нараквица.