Lvyaakk Срце Облик на Led Прстен Светлина, RGB Пополнете Светлината со Црево Мобилен Телефон Клип, се Прилагодува Осветленоста, 4 Светлина Режими, Мултифункционални Свети
  • Ново

Lvyaakk Срце Облик на Led Прстен Светлина, RGB Пополнете Светлината со Црево Мобилен Телефон Клип, се Прилагодува

DEN 242.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ПРСТЕН СВЕТЛИНА ПРСТЕН СВЕТЛИНА : Две-во-едно дизајнот е комбинација од мобилен телефон и носителот на selfie прстен светлина.Тоа е професионална алатка за креирање на реално време за снимање на видео клип со користење на паметен телефон или компјутер, изработка или преземање на selfie фотографии во темница. 3 БОИ И RGB БОЈА на ОСВЕТЛУВАЊЕ НАЧИНИ : Бела светлина, топла светлина, неутрална светлина и боја на светлина, светлината на секој режим е прилагодлив помеѓу 1% и 100% , што може да ги исполни вашите различните потреби на Сите побарувачката ситуации. 360° ROTATABLE ПРСТЕН СВЕТЛИНА СО TRIPOD : 360° ротирачки топката заеднички може да ви помогне да ги најде најдобрите снимање агол, многу погодна за телевизија радиодифузија, онлајн настава, шминка, selfie фотографии, видео, читање, итн.КАКО ДА се КОРИСТИ ПРСТЕН СВЕТЛИНА : Дигитален приказ на предниот панел и stepless затемнување, лесно за ракување.Прстен светлина зема слики видео записи под постојана светлина за да го означите објекти и изгледаат беспрекорно.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : 1 x видео-конференција светлина,1 x phone клип 1 x адаптер, 1 x Црна светлината торба.Компјутерот светлина е широко се користи за зумирање повик состанок, далечински работи,само емитува,во живо стриминг,онлајн класи, итн.КАРАКТЕРИСТИКА : Сите уреди со USB порти може да обезбеди енергија за тоа.Како на пример, лаптоп,мобилен моќ,USB полнач,итн.Можете да уживате во ПРЕДВОДЕНА прстен светлина во секое време и насекаде.Ултра тенок и модерен дизајн, дебелината на целата светилка е само 3.5 cm, luminescence навистина се постигнува мека светлина, без повреда на очите, топлина дисипација дупки се разумно наредени на грбот, и услугата животот е загарантирана.Спецификација : Материјал : ABS Големина : 49*49cm/19.3*19.3 in Weight : 1900g/4.2 lb Боја:бела Пакет се Вклучени : 1*Срце lamp1* моќта adapter1* Цревото мобилен телефон clip1* Црна светлината bag1* Надворешното пакување, Мерење на големината рачно, Не може да биде малку грешка.Поради разликата во компјутерски/екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од picture If имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вас во времето и да ви даде задоволителен одговор.