DJASM ZZWZM Црна Бања Прибор за Поставување на 304 Нерѓосувачки Челик Лепило Бања Пешкир Железнички Прстен Носителот Тоалетна Хартија се Тркалаат Носител на Грб Bathrobe Кук
  • Ново

DJASM ZZWZM Црна Бања Прибор за Поставување на 304 Нерѓосувачки Челик Лепило Бања Пешкир Железнички Прстен Носителот

DEN 9271.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бања прибор : грб кука, крпа прстен, хартија носителот, крпа бар.Боја : Црна.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Крај : 304 од не ' рѓосувачки челик.Фиксен : ѕид-монтирани.Бања прибор : грб кука, крпа прстен, хартија носителот, крпа бар.Боја : Црна.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Крај : 304 од не ' рѓосувачки челик.Фиксен : ѕид-монтирани.Треба некои собрание : yes Material : 304 од не ' рѓосувачки челик.Инсталација метод : ноктите.1. Поради разликата во светлината, ќе има мало боја разликата помеѓу фото и вистинскиот објект.2. Големината е мерени рачно, вистинскиот објект може да има некоја грешка од околу 5mm.