Жичен Игра Контролер Joysticks Gamepad за Xbox Еден Контролер за Windows и за КОМПЈУТЕР, Компатибилен со XBOX еден, замена игри Игра Рампа за Xbox Еден
  • Ново

Жичен Игра Контролер Joysticks Gamepad за Xbox Еден Контролер за Windows и за КОМПЈУТЕР, Компатибилен со XBOX

DEN 167.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со Xbox Еден, Не се компатибилни со Xbox Еден додатоци; Жичен Игра контролер спасува за батерии и полнење.Уживајте во погон и сигурна конекција со жичана контролер.Нема потреба за промена на батериите.Жичен Игра контролер спасува за батерии и полнење.Дизајн на контролорот е активна и убедливо и насочен движења.Палец стапови овозможуваат подобра контрола и прецизност.Ергономски дизајн - во Костец и контури се дизајнирани за да одговара на вашите раце повеќе удобно.Нов и висок квалитет на играта контролер за Xbox еден; Двојно Шок Контролер, да ви даде најдобрите игри искуство.Компатибилен со за PC, Работи во склопот за Microsoft гејминг платформи, Компатибилен со Xbox една Конзола.Игра жичен на вашиот Xbox Еден доставување флексибилни игри искуство.