SCOSCHE MEBSG MagicMount Елита Двојно Двострано Магнетни Површината Планината Бар за употреба со паметни телефони или Ништо, Или во Автомобил, Дом, Канцеларија или Гаража – П?
  • Ново

SCOSCHE MEBSG MagicMount Елита Двојно Двострано Магнетни Површината Планината Бар за употреба со паметни телефони

DEN 719.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .ОБЕЗБЕДИ МУЛТИ-ЦЕЛ ДИЗАЈН : Безбедно и брзо се обезбеди повеќе мобилни уреди како што се Телефоните или други метални предмети, како што се копчиња, шрафцигер или завртки да било магнетни метална површина.РАЗНОВРСНА : Безбедно и брзо се обезбеди ништо да широк спектар на површини во вашиот автомобил, дом, канцеларија или гаража.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Само тргни ја налепницата off грбот и место на автомобилската одделение страна надолу брзо да се обезбеди бар да било мазна, рамна површина или да користите вградениот магнети да го закачите на било магнетни метална површина.НАЈСИЛНИОТ ДВОЈНО-ЕДНОСТРАНИ МАГНЕТИ : Екстра моќен ретки земни neodymium двострано магнети обезбеди сигурна потпора за вашите уреди и се 100% мобилен уред безбедно.КОМПАТИБИЛНОСТ : Работи со i Phone 13, 12, 11, XS Max, XS, XR, X, 8, 8 Плус, Samsung Галакси S9/S9+, Забелешка 9 и повеќето други магнетни метални предмети.КУПИ СО ДОВЕРБА : Поддржани од страна на Scosche е Живот Техничка Поддршка и Ограничени Доживотна Гаранција.