Паркер 4-4 SE-SS Нерѓосувачки Челик 316 Цевки Вклучите, На 90 Степен Улица Лактите, 1/4 NPT Машки x 1/4 NPT Женски (Пакување од 10)
  • Ново

Паркер 4-4 SE-SS Нерѓосувачки Челик 316 Цевки Вклучите, На 90 Степен Улица Лактите, 1/4 NPT Машки x 1/4 NPT

DEN 10037.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90-степен улица лактот за менување на проток насока.Машки Национален Цевка Коси (NPT) теми на едниот крај и женски NPT теми на други за да се елиминира потребата за адаптер.Изработени од нерѓосувачки челик 316 за сила.Поголема отпорност на корозија од 304 од не ' рѓосувачки челик.Националната Цевка Коси (NPT) конец за компатибилност со голем број на теми.