Свети Патрик Автомобил Налепници За Декорација: 1 Сет Зелена Gnome Автомобил Decals Среќа Фрижидер Налепници Shamrock Детелина Патрик Партија Услуги
  • Ново

Свети Патрик Автомобил Налепници За Декорација: 1 Сет Зелена Gnome Автомобил Decals Среќа Фрижидер Налепници

DEN 566.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Само еден едноставен начин на апликација, можете лесно може да се залепи и да го користите, тоа ќе биде добар избор за вас.Налепници направени со исклучителна изработка имаат изглед и издржливи текстура.Тие се добра декорација избор за вас.Приоритетни материјал, без мирис и издржливи, одлична текстура, добра practicability.Тоа може да се користи за да се средство за подобро декорација, и тоа исто така може да ги покрие со недостатоци делови на возилото, што го прави повеќе атрактивни.На креативен и уникатен дизајн го прави тоа имате добри декоративен ефект и може да се покаже вашата личност.Опис Ова е Св. Патрик' s Ден декоративни автомобил налепница, направи на безбеден и издржливи ПВЦ материјал, со одлична текстура, и може да биде украсена на автомобилот за долго време.Одлична изработка, лепенка, не е лесно да се падне, искинати надвор без да остават трага, и може да биде безбедно е прикачена на вашиот автомобил.На уникатен дизајн може да игра многу добро декоративен ефект и да го покаже вашата личност.Ова е многу убава и практична автомобил налепница, која ќе биде вашата добра декорација избор.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано Големина : 15. 00 X7. 20 X0. 10см/ 5. 89 X2. 83 X0. 04in - Материјал : ПВЦ - Склопот на материјалот, без мирис и издржливи, одлична текстура, добра practicability.- Само еден едноставен начин на апликација, можете лесно може да се залепи и да го користите, тоа ќе биде добар избор за вас.- На креативен и уникатен дизајн го прави тоа имате добри декоративен ефект и може да се покаже вашата личност.- Тоа може да се користи за да се средство за подобро декорација, и тоа исто така може да ги покрие со недостатоци делови на возилото, што го прави повеќе атрактивни.- Налепници направени со исклучителна изработка имаат изглед и издржливи текстура.Тие се добра декорација избор за вас.Пакет Вклучувајќи 9 x Листови на Налепници.