Квалитетот на воздухот се Следи, CO2 Метар, Температурата и Влажноста на воздухот Метар, LCD Дисплеј, 2000 mAh Литиум Батерија, Погодна за Спалната соба, Канцеларија, п-1
  • Ново

Квалитетот на воздухот се Следи, CO2 Метар, Температурата и Влажноста на воздухот Метар, LCD Дисплеј, 2000 mAh

DEN 261.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Знаете Вашиот Воздух】Оваа затворен квалитетот на воздухот се следи точно се оценува Јаглерод Диоксид(CO2), Температура (во C/F), Влажност.Ви овозможува да се знае околу квалитетот на воздухот во секое време, насекаде. 【Висока осетливост на сензорот】Изградена-во ниска потрошувачка на енергија за обработка на чип, може да го носи на долго време непрекинато следење на квалитетот на воздухот, потоа ги прикажува тоа на боја LED екран.Тоа секогаш ќе се грижи за вас и за вашето семејство, здравје. 【Лесно се Чита & Батерија】Можете да ги видите сите тест резултат на квалитетот на воздухот јасно на шарени LCD екран по операцијата.Тоа е многу потребно за да знаете на квалитетот на воздухот на вашата дневна место, особено за оние кои ќе се преселат во нова куќа.Изграден со 2000 m Ah батерија и спакуван со еден USB кабел во режим на време може да трае од 5 - 6 часа. 【Широко се Користи】Овој лесен-за-носат воздухот детектор може да им помогне на следење на квалитетот на воздухот дома, кујна, спална соба, канцеларија, училиште, автомобил, хотел, патување, campingetc..особено во која има бебе,дете и бремена жена, за да ги задоволат вашите различни потреби. 【Вашето Здравје Асистент】Ние се 23,040 вдишувања на ден и очекуваме секој да биде безбеден.Ние го направи тоа лесно со корисничко упатство за олеснување на разбирање, и целосна поддршка на корисниците на.Тоа исто така може да понуди средната вредност за секоја воздух и целокупната средина квалитет на боја индикација кој ќе ти каже што треба да се преземе некои акции ако воздухот е небезбедна.Ја преземат контролата на здравјето на вашето семејство - го следи вашиот воздухот денес.