LAITONG Пет Отпадоци Core Памук Шарени Линија Круг Милениче Мат Машина Перат Ткаени Милениче Кинолошки Мачка Отпадоци, црно-Бел, 35 35cm
  • Ново

LAITONG Пет Отпадоци Core Памук Шарени Линија Круг Милениче Мат Машина Перат Ткаени Милениче Кинолошки Мачка

DEN 2193.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. Име на производ : висока густина ткаени гнездо, бела. 2. стил : дома стил, стока материјал : полиестер pp памук , перење : рачно перење, машина за миење. 3. примена опсег : S код 35cm препорачува тежина помалку од 2500g, М код 40cm препорачува тежина помалку од 400g, L код 45см препорачува тежина помалку од 7000g. 4. Карактеристики.Перница може да се отстрани и да се мијат, удобно и лесно да се чисти, долг живот, удобно и топло, меко. 5. Ако имате било какви прашања по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.