Alpinestars Унисекс-Возрасни Мета Патот Чевли Црвено/Бело Sz 11 (Мулти, one_Size)
  • Ново

Alpinestars Унисекс-Возрасни Мета Патот Чевли Црвено/Бело Sz 11 (Мулти, one_Size)

DEN 3358.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја На Потекло : Viet Нам.Пакет Тежина : 4.0 Lbs.Тип На Производ : Чевли.Пакет Димензии : 13.4 Cm L X27.1 Cm W X37.7 См Х. Alpinestars е редефинирање на заштита за motorcyclists некогаш, бидејќи компанијата е основана во 1963 година. Посветеност кон иновација доведе Alpinestars да стане водечки светски производител на професионални трки производи, мотоциклизам airbag заштита, висока-перформанси облека и техничка обувки.Alpinestars разбира дека најдобар дизајн и истражување е постигнат под екстремни услови.Нашето вклучување во Формула 1, НАСКАР, AMA и Светот Мотокрос и Moto GP доведе до создавање на повеќето напредни техничка опрема за трки во светот, врвни спортисти.