UKJRETU Црна нагазни мини Прилог за Двете Стандард 1 и Олимписки 2 во Баровите, Т Бар Ред со 360° Вртливата Платформа, за Лесна Употреба во Мали Простори - Одлично за Назад
  • Ново

UKJRETU Црна нагазни мини Прилог за Двете Стандард 1 и Олимписки 2 во Баровите, Т Бар Ред со 360° Вртливата

DEN 691.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тешки-должност челик структура : стожерот ракави е изработена од дебел челик, и цврст челик база е обложена со статички електрицитет за да се обезбеди цврста врска и издржливост како целина.Олимписки пол : дизајниран со 20cm (7.87 во) долго стожерот пол ракав (внатрешен дијаметар 5.2 cm (2.04 во) и 3.4 cm (1.33 во)) за да одговара на Олимписките пол и се противтежа плоча.Лесен за инсталација : молња arrester е дизајниран да биде фиксна под врата, под цевка или drilled во земјата.Погоден за стандардни и Олимписки засилување. 360-степен omnidirectional ротација : omnidirectional ротација може да се користи за различни вежби.Идеален за полно тело, вежби : стапици, biceps, грбот, рамената, стомакот, hamstrings, итн.Идеален за силата на обуката : чудни barbell може да се промовира вежби кои традиционално barbells или тегови, едноставно не може.Можете да ја зголеми тежината на многу вежби, како што се deadlifts, squats и една рака веслање/клупата прес.Зошто да го одберете нас?Солиден и издржливи : Нашите производи се направени од високо-квалитет дебели челик за одржување на трајност и лепливоста.Да зачувате простор : Постигнување на фитнес цели во дом, никогаш не било полесно.Ви овозможува да ги ротира 360 степени од мал агол.Вие не треба да се користи гломазна кабел машини или моќ полици, ниту гломазна тегови и barbell колекции за да се добие целосен сет на Олимписките barbells.Многу погодна за мали простори, како што се соби и гаражи.Лесен за инсталација : основната обука за барел планината е многу лесно да се инсталира.Ќе најдете дека тоа е доволно силна за да се генерираат доволно напнатост да се изгради мускулите, и неговиот ефект е иста како и на скапи веслање машина!детали : име на Производ : Core обука барел rack Material : Iron Application : внатрешен дијаметар 5.2 cm (2.04 во) и 3.4 cm (1.33 во) се погодни за Олимписките poles Weight : 2.4 kgpackage : 1 * Т-облик barbell tubeprompt : 1. Производот не содржи barbell барови и barbell plates2. Ве молиме да се загрее однапред да се заштитат себе си кога се вежба.