DDTT Мартини Очила Сет од 2, 300 Ml Phnom Penh Креативност Чаши Шампањ, Партии, 6pack
  • Ново

DDTT Мартини Очила Сет од 2, 300 Ml Phnom Penh Креативност Чаши Шампањ, Партии, 6pack

DEN 2154.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Професионални Мартини Чаши за Коктел Дегустација : Овој коктел чаша постави Направени од премиум ултра јасно разнесени доведе слободни crystalwith не гравирање или дизајн доставување на пенливи јасност за симплистички, елегантен изглед.премиум квалитет : Црвено Вино Glass Guaranteed траен висок квалитет и издржлив дизајн.Џин балон очила овозможи на меурчиња да се движите бавно и да ја задржат нивната вриење.Ова стакло е совршен за да се постојано чувајте ги вашите шампанско, пенливо утрешната шампањ, вино или коктел слободни.Секој Пијалок : Очила се добра опција за пиење martinis, космосот, маргарита, лимонада, урагани, полно тело пиво, коктели, и виски.Исто така, работи одлично за вода, сок, лимонада, или било кој друг пијалок сакате да се земе на рецка.Лесно Чистење и машина за миење Садови Безбедно : tumblers glasses For јавното здравје и погодност ние може да се користи машина за миење на садови за чистење на коктел-чаши.Уникатен молекуларна структура го прави дамки лесно да се чисти надвор и има силна malleability па тоа ќе биде безбедно во машина за миење садови.совршен подарок за секоја прилика : Софистицирани, прекрасни и луксузни.Уникатен подарок идеја која е загарантирана да ги импресионира - жена, маж, мајка ми, татко ми ќе ги сакам.Не заборавајте најдобри пријатели!Прослават животот на повеќето незаборавни моменти со подарок кој зборува за себе – свадби, годишнини, Мајки ден, Татковци ден, housewarming, или ангажман партија.