Flukers Вклучена Мешавина Желка Храна
  • Ново

Flukers Вклучена Мешавина Желка Храна

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Идеален Спој На Замрзнување-Сушени Жолта Сквош, Сушени Црвени Бел Пипер И Сушен Морков, Плус Витамин-Збогатен Пелети.Оваа Уникатна Мешавина Обезбедува На Вашето Домашно Милениче Ќе Добијат Соодветна Рамнотежа На Есенцијални Протеини, Масти, Витамини И Минерали.Обезбедува Целосна И Балансиран Оброк Со Размена На Инстант Исхрана Различни.Содржи Калциум Да Им Помогне На Поддршка На Здрава Школка Раст.Витамин Збогатен Пелети Плови За Лесно Хранење.Fluker е знае колку е важно за влекачи да се добие здрава исхрана, па нивните вклучена мешавина Желка храна е полна со сите есенцијални хранливи материи и витамини за вашето домашно милениче потреби.Оваа формула е комбинација на замрзнување-сушени Жолта сквош, сушени Црвени бел пипер и сушен морков, плус витамин-збогатен пелети да се обезбеди комплетна и балансиран оброк со размена на инстант исхрана на избор за вашата Желка.Уникатната мешавина обезбедува на вашето домашно милениче добива соодветна рамнотежа на есенцијални протеини, масти, витамини и минерали.