Т W Еванс Канап 34-4404D Број-4 1/8-Инчен Патка Памук Сенка Кабелот 1000-Двор Гајтанот
  • Ново

Т W Еванс Канап 34-4404D Број-4 1/8-Инчен Патка Памук Сенка Кабелот 1000-Двор Гајтанот

DEN 3153.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Театарот Кабелот или Трик Линија.Памук покрие со полиестер core за сила.Солидна Плетенка изградба.Направен во САД.Скрши Силата 90 кг.Опис на производот На 1/8" памук sash мозок знае како сенка мозок, театар мозок, или трик линија.Тоа е памук покрие со полиестер core за сила.Ова предмети доаѓа во ниту еден стаклен или unglazed.Од Производителот На 1/8" памук sash мозок знае како сенка мозок, театар мозок, или трик линија.Тоа е памук покрие со полиестер core за сила.Ова предмети доаѓа во ниту еден стаклен или unglazed.