ЖИВОСТ 33097 Товар Железничката Deluxe Set | 54 Парче Воз Играчка со Додатоци и Дрвени Песни за Децата на Возраст од 3 години и Нагоре,Мулти
  • Ново

ЖИВОСТ 33097 Товар Железничката Deluxe Set | 54 Парче Воз Играчка со Додатоци и Дрвени Песни за Децата на Возраст

DEN 4319.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Производ вклучува - товарниот железнички deluxe set доаѓа со 54 парчиња; две возови, батерија напојува мотор, 3 кранови, камион, товар, мост, карпи и премин сигнал.Батерии не се вклучени.Совршен за креативни деца - Започнете ја вашата младиот и надежен воз инженер исклучување на вистинскиот пат со ЖИВОСТ товар железничката deluxe set играчка воз, песни и додатоци.Тоа е совршен подарок за креативни деца - дизајниран за возраст од 3 и нагоре.Компатибилност - како вашето дете се развива, така да нивните железничката игра како 33097 товар железничката deluxe set е компатибилен со сите други ЖИВОСТ железничката играчки.Развива важни вештини - играње со воз поставува помага на децата да разберат и да научат за нивната средина во забавен начин.Безбедно за вашето дете - ние спроведе повеќе од 1, 000 безбедносни тестови една година за да се осигураме дека нашите производи се во согласност со сите стандарди за безбедност, а ние се гордееме со развивање на играчки кои се целосно безбедни за децата да си играат со.Со овој ЖИВОСТ 54 парче Товар железничката deluxe set, товарни и товар светот е речиси завршена.Акција спакувани ЖИВОСТ воз песна свет исполнет со механички и вчитување функции преку полнач или тркалање кранови.Транспорт на товар на железничката со батеријата напојува товарен воз собата каде работното светлата се покажува патот!Мора да се има за секој воз љубовник!Нека имагинација ја поставите дестинацијата.Оваа група е фокусирана на товарење, stowing и превоз на товар.Тоа вклучува батерија управувана товарни мотор (1 АА батерија што е потребно, не се вклучени) со работна фарови.Трите вклучени кранови имаат магнети дизајниран да ги собереш товари.Оваа група доаѓа во посебна ЖИВОСТ складирање када направена од високо квалитетни пластични со latching капак за да им помогне го задржи сите ваши ЖИВОСТ воз парчиња безбедно се чуваат.Ги поттикнува децата имагинација, развојот на нивните фината моторика вештини и промовира логично размислување.Овој сет е целосно компатибилен со сите ЖИВОСТ на возовите, песни, додатоци и сите други ЖИВОСТ Светот Сетови.Сите дрвени парчиња во оваа група се произведени од FSC заверена солидна буковата.