WZFANJIJ Покривот Рек Товар Кошница, Универзален Автомобил Врвот Превозникот Рек Прилагодлива Должина Анти- ' Рѓа Автомобил Врвот Багаж Носителот на Превозникот Кошни
  • Ново

WZFANJIJ Покривот Рек Товар Кошница, Универзален Автомобил Врвот Превозникот Рек Прилагодлива Должина Анти-

DEN 1344.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

** Изработени од алуминиумска легура, водоотпорен и анти-корозија.Најдобрите резултати може да биде задржана во било кој временски услови. ** Максимална тежина на crossbar е 200kg, така што корисниците можат да се носат доволно работи со нив кога возите. **Одлични лесна конекција без дупчење или сечење.Само слајд претходно позиција и се заглави во стандардната лента. **По инсталацијата, на поврзување прачка е стабилна.Не постои патот на бучава при возење и не влијае на километражата. **На аеродинамичен стил ефикасно го намалува правец на бучава и е многу флексибилен.Тоа овозможува елегантен и безбедно решение за покривот на вчитување.Спецификација : име на Производ : Двоен слој покривот рек кошница strap Black Material : Алуминиум легура.Таванот полица големина : 127*90cm,127*100cm,140*100cm,160*100cm Load капацитет : 200 kg/440 lb Position на возилото : покрив.Погоден за сите автомобили, каравани, приколки, итн.функција : Изработени од алуминиумска легура, водоотпорен и анти-корозија.Секогаш се одржи совршена изведба.Максималното оптоварување на crossbar достигне 200kg / 440lbs, дозволувајќи им на корисниците да добијат доволно работи за време на долги патувања.Одлична лесна конекција без дупчење или сечење.Само слајд и заклучување на претходно поставената позиција на страната стап.По инсталацијата, на заеднички на прачка е стабилна.Патот на бучава е нула кога возиш, и тоа никогаш нема да влијае на километражата.Тоа ефикасно го намалува правец на бучава и е многу издржливи.Тоа овозможува елегантен и безбедно решение за оптоварување се врши од страна на покривот.Пакет се Вклучени : Покрив 1x2x Includes 1 сет на неопходни toolsnotes : 1. Поради разликата на светлината и на екранот, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-3 см.

Product name:
Double-layer roof rack basket strap
Material:
Aluminum alloy.
Ceiling shelf size:
127*90cm,127*100cm,140*100cm,160*100cm
Load capacity:
200 kg/440 lb
Position on the vehicle:
roof.
Suitable for all cars, caravans, trailers, etc. :
feature:
Made of aluminum alloy, waterproof and anti-corrosion. Always maintain perfect performance. :
The maximum load of the crossbar reaches 200kg / 440lbs, allowing customers to get enough things during long-distance travel. :
Excellent seamless connection without drilling or cutting. Just slide and lock to the preset position on the side stick. :
After installation, the joint of the rod is stable. The road noise is zero when riding, and it will never affect the mileage. :
It effectively reduces wind noise and is very durable. It provides an elegant and safe solution to the load carried by the roof. :
Package Included:
Roof 1x :
Includes 1 set of necessary tools :
notes:
1. Due to the difference of light and screen, the actual color of the product may be slightly different from the picture, please understand. :
2. Due to manual measurement, please allow a difference of 1-3 cm. :