Фан Душеци Marquette Маскота Мат, 36 x 48
  • Ново

Фан Душеци Marquette Маскота Мат, 36 x 48

DEN 1428.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направен во U. S. A. 100% најлон.Голем Тим Логото.Машина перат.Официјално лиценцирани.Покажуваат вашиот тим гордост со FANMATS површина тепих се сечат во облик на вашиот омилен тим е маскота.Направен во U. S. A. 100% најлон тепих и не-пропадна рециклирани винил поддршка.Официјално лиценцирани и chromojet печатени во вистински тим бои.