TYYLCZF 2 Парчиња Врата Застанува Гума Затка Ѕид Монтирани Doorstop Метал Бакар Вратата Стоп Звук Dampening со Браник Гума Баферот
  • Ново

TYYLCZF 2 Парчиња Врата Застанува Гума Затка Ѕид Монтирани Doorstop Метал Бакар Вратата Стоп Звук Dampening

DEN 2562.24

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✿ Вратата стоп е направен од високо-квалитет метал бакар, кој е рѓа-доказ и издржливи; на површината се бранеа, и стилот е едноставен, но не се изгребани. ✿ Можете исто така да изберете да стиска дупки во ѕидот и стегнете ги за да направи вратата стоп постабилна. ✿ Во исто време, тоа содржи црна густа гума главата на перница на сила.Вратата стоп е не само молчи, туку, исто така, спречува оштетување на вратата, ѕид или мебел. ✿ Вратата приклучок може да се користи за кујна врати, бања врати, итн .; погоден за мазни ѕидови : стакло, дрво, позадина ѕидови, керамика, метал и др. ✿ Квалитетна Услуга : Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со најдобра услуга, Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор во рок од 24 часа.