NOVSIGHT H7 9006 LED Светлата Светилки Комбо, 26000 Lumens Големина 1:1 Дизајн Ниска позиционите Конверзија Колекции, 110W 6500K Кул Бело, Брза Инсталација Халоген Замена
  • Ново

NOVSIGHT H7 9006 LED Светлата Светилки Комбо, 26000 Lumens Големина 1:1 Дизајн Ниска позиционите Конверзија

DEN 1317.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【300% посветла од оригиналниот фарови】Изградена-во Професионални Автомобилската Одделение LED чипови со 55 W 13000 lumens по пар 6500 K кул бело. 300% посветла од халоген светлина.Ви даде најдобри хоризонти додека возите. 【5 минути на хауба отворање】1 :1 size дизајн како оригиналниот халоген крушка, точно plug and play, инсталирајте тоа во 5 минути без какви било измени и алатки , компатибилен со прашина маска. 【Двојно визија подобрување на】Novishgt H7 9006 LED Светлата светилки има оптимизиран зрак моделот што не слепи идване сообраќај со голем lumens.Пошироката зрак агол ноќ чувајте возење безбедност за ноќ или екстремни временски услови. 【50000+ часа животен век】Солидна авијација алуминиум тело, 13,000 ВРТЕЖИ во минута турбо вентилатор обезбеди ефикасна топлина дисипација и супер ладење способност.Обезбеди 50000+ часа животен век со подобри перформанси, ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ. 【Се вклопува 98% Возила】Novsight LED фарови одговара на повеќето возило компјутерски систем без грешка како што се Радио пречки, светло блицот.Ако не сте сигурни која сијалица големина одговара на вашето возило или на други прашања, ве молиме контактирајте со нас.