Едноставна гардероба Преносни Облека Плакарот Дрвени Гардероба Шкафот Облека Складирање Решение Со Бесење Железнички + Чување Полиците - 108x43x164cm преносни облека п?
  • Ново

Едноставна гардероба Преносни Облека Плакарот Дрвени Гардероба Шкафот Облека Складирање Решение Со Бесење Железнички

DEN 584.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓа со јасно инструкции за инсталација, оваа неверојатна плакарот прави вашата облека или дневни додатоци лесен за пристап, ќе имаме собрани во минути, лесно да се стави заедно,Здрав плакарот покрие држи облека чисти и безбедни од прашина, грешки и влага.Лесен за користење : гардероба е покриен со dustproof маска,можете да навивам и да ја поправите со Лепенка,или тоа може да се спушти и затворени со патент, Тоа е лесно за чистење, само избришете ја со влажна крпа.ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА : Направен од вода-доказ ткаенина групи, на насловната може да се задржи вашата облека далеку од прашина и вода.Практично, трајни и стилски, овој врвен квалитет платно ефект гардероба е фантастичен складирање решение за секоја спална соба, Идеален за соби за гости, изнајмен сместување, универзитет за сместување, каравани или празник домови.DUSTPROOF ПОКРИЕ & ВОДООТПОРЕН НИВОА : отстранлив капак се направени од издржлив материјал со патент затворање, која може да се задржи на вашиот предмет далеку од прашина, грешки, и влага.Не-плетени ткаенини е дише и лесно да се чисти.Совршен самостојна плакарот решетката да се организира секојдневна облека или за да виси сезонски облека,совршен мал простор за складирање решение за станови и ученичкиот дом соби.Овој Бесплатен Стои Голема Облека Организаторот ќе ги покрие сите вашата меморија треба : Висат облека и чување на други предмети како чевли, чанти, капи и сл.Преносни гардероба е лесно да се соберат, расклопување, се спакуваат и да reassemble во вашата дестинација.Нередот и нарушување се нешто од минатото.Еден гардероба може да се промени начинот на кој живееме!Собрани Димензии(L*W*H) : 108x43x164cm Package вклучува : - 1*Преносни Облека Плакарот (unassembled).